Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bitki & Hayvan Bilimi1110090021
Biyoloji & Biyokimya1396001900164
Çevre/Ekoloji8700150030
Çok Disiplinli1732101411100319
Ekonomi & İşletme20001003
Farmakoloji & Toksikoloji56702250090
İmmunoloji00001001
Kimya19380011200313
Klinik Tıp273860715791099004538
Malzeme Bilimi24001200045
Mikrobiyoloji17160080041
Moleküler Biyoloji & Genetik647006800139
Mühendislik20003005
Nörobilim & Davranış23214190049
Psikiyatri5015133300102
Sosyal Bilimler, Genel261204280070
Temel Bilimler, Genel12417745000202
Yerbilimi00001001
Diğer115302720800362
TOPLAM3765756261181830006495
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü