Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bitki & Hayvan Bilimi11700110029
Biyoloji & Biyokimya1396001900164
Çevre/Ekoloji8700160031
Çok Disiplinli1752401411400327
Ekonomi & İşletme20001003
Farmakoloji & Toksikoloji63702250097
İmmunoloji00001001
Kimya19580011700320
Klinik Tıp278661615811125004623
Malzeme Bilimi24001200045
Mikrobiyoloji18160090043
Moleküler Biyoloji & Genetik647006800139
Mühendislik20007009
Nörobilim & Davranış23214230053
Psikiyatri5015133300102
Sosyal Bilimler, Genel261204290071
Temel Bilimler, Genel12417745100203
Yerbilimi00001001
Diğer115302820900364
TOPLAM3825774261211879006625
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü