Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bitki & Hayvan Bilimi1010080019
Biyoloji & Biyokimya1386001900163
Çevre/Ekoloji8700150030
Çok Disiplinli1711901110900310
Ekonomi & İşletme20000002
Farmakoloji & Toksikoloji56702240089
İmmunoloji00001001
Kimya18280011100301
Klinik Tıp269659114751081004457
Malzeme Bilimi24001200045
Mikrobiyoloji17160080041
Moleküler Biyoloji & Genetik604006800132
Mühendislik20003005
Nörobilim & Davranış23214190049
Psikiyatri5015133300102
Sosyal Bilimler, Genel251204280069
Temel Bilimler, Genel12017745000198
Yerbilimi00001001
Diğer111232620200344
TOPLAM3695728251101800006358
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü