Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bitki & Hayvan Bilimi1010080019
Biyoloji & Biyokimya1346001800158
Çevre/Ekoloji8700150030
Çok Disiplinli1381201110700268
Farmakoloji & Toksikoloji57602240089
İmmunoloji00001001
Kimya1647009900270
Klinik Tıp254553513661041004200
Malzeme Bilimi19001200040
Mikrobiyoloji17150070039
Moleküler Biyoloji & Genetik544006800126
Mühendislik20003005
Nörobilim & Davranış19214190045
Psikiyatri5114133300102
Sosyal Bilimler, Genel14300220039
Temel Bilimler, Genel11817724800192
Yerbilimi00001001
Diğer82162619400300
TOPLAM343264524951728005924
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü