Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bitki & Hayvan Bilimi910080018
Biyoloji & Biyokimya1546001700177
Çevre/Ekoloji8700150030
Çok Disiplinli1371201010700266
Farmakoloji & Toksikoloji56602240088
İmmunoloji00001001
Kimya1636009800267
Klinik Tıp24975281363999004100
Malzeme Bilimi17001200038
Mikrobiyoloji17150070039
Moleküler Biyoloji & Genetik544006700125
Mühendislik20003005
Nörobilim & Davranış19214190045
Psikiyatri491013330096
Sosyal Bilimler, Genel14300210038
Temel Bilimler, Genel9517724500166
Yerbilimi00001001
Diğer80162516500268
TOPLAM337163324901650005768
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü